Gilla oss på Facebook - Stora Enso Skog Läs skogsmagasinet digitalt Till Webbutiken - Stora Enso Skog

Nära dig

Vi finns alltid representerade nära dig och där du har din skog. Här nedan hittar du dina viktigaste kontakter och även de prislistor som gäller för just ditt område.

Tillbaka



Fler kontakter i ditt område

Arne-Ivar Övergård +4790572901, arne.ivar.overgard(a)storaenso.com
VD
Agnes Hejll 072-39 29 888, agnes.hejll(a)storaenso.com
Kommunikationschef
Martin Holmgren 070-5429002, martin.holmgren(a)storaenso.com
VD
Johan Djurberg 070-3638659, johan.djurberg(a)storaenso.com
Virkeschef
Jörgen Olofsson 070-6508456, jorgen.olofsson(a)storaenso.com
Transportchef
Lovisa Haglöf 076-7846302, lovisa.haglof(a)storaenso.com
Funktionschef
Thomas Lindh 073-0702971, thomas.lindh(a)storaenso.com
Ekonomichef
Christian Bergman 070-5782305, christian.bergman(a)storaenso.com
Funktionschef
Clara Hellström 070-3987187, clara.hellstrom(a)storaenso.com
Skogsbrukschef
Per Fenger-Krog 070-6627905, per.fenger-krog(a)storaenso.com
Chef Verksamhetssupport
Marie Mc Kee 072-5317011, marie.mckee(a)storaenso.com
Redovisningsansvarig
Ulrika Eriksson 070-5686652, ulrika.eriksson(a)storaenso.com
Marknadskommunikatör
Ingrid Thelin 070-3584996, ingrid.thelin(a)storaenso.com
Operativchef transport
Magnus Jonsson 070-6019806, magnus.j.jonsson(a)storaenso.com
Virkescontroller
Elena Larsson 070-2648733, elena.larsson(a)storaenso.com
Controller
Petra Edin 073-8400212, petra.edin@storaenso.com
VD-assistent
Maria Andrén Castagna 070-2691861, maria.andrencastagna(a)storaenso.com
Projektledare
Karl Narfström 073-0685308, karl.narfstrom(a)storaenso.com
Inköpschef Transport
Fredrik Karlsson 070-5340737, fredrik.karlsson(a)storaenso.com
Affärschef Timmer
Anna Hedman 070-2047590, anna.hedman(a)storaenso.com
Inköpsadministratör
Mikael Palm 070-4084680, mikael.palm(a)storaenso.com
Affärs- & verksamhetsutvecklare
Johan Skoog 070-5585077, johan.skoog(a)storaenso.com
Planeringsspecialist
Stefan Björ 070-5197200, stefan.bjor(a)storaenso.com
Flödesansvarig
Veronica Rogström 072-2031145, veronica.rogstrom(a)storaenso.com
Transportredovisare
Lars Johansson 070-3782748, lars.johansson(a)storaenso.com
Kundansvarig egna sågverk
Maria Ähdel 070-2281191, maria.ahdel(a)storaenso.com
Virkesredovisare
Annelie Höglund 070-6472332, annelie.hoglund(a)storaenso.com
Virkesredovisare
Thomas Åkerlund 070-3968007, thomas.akerlund(a)storaenso.com
Affärs- & verksamhetsutvecklare
Stefan Skogström 070-2737198, stefan.skogstrom(a)storaenso.com
Controller
Erik Lind 072-5545310, erik.lind(a)storaenso.com
Verksamhetsutvecklare
Ulf Johnsen 072-2169014, ulf.johnsen(a)storaenso.com
Verksamhetscontroller
Arild Lindberget +4791808099, arild.lindberget(a)storaenso.com
Virkesköpare
Lennart Stenquist 070-5653376, lennart.stenquist(a)storaenso.com
Affärschef
Frida Karlsson 070-5586793, frida.karlsson(a)storaenso.com
Verksamhetsutvecklare
Josefine Ahlbäck 070-5490970, josefine.ahlback(a)storaenso.com
Produktionsledare
Sandra Hänninen 070-2061933, sandra.hanninen(a)storaenso.com
Transportledare
Linnea Kvick 072-5034684, linnea.kvick(a)storaenso.com
Controller
Katarina Flinta 072-5109722, katarina.flinta.ext(a)storaenso.com
Virkesredovisare
Anna Femling 072-7152804, anna.femling(a)storaenso.com
Transportledare
Marie Wik 070-2636968, marie.wik(a)storaenso.com
Virkesredovisare
Thomas Olsson 076-1391841, thomas.x.olsson(a)storaenso.com
Virkesköpare
Karin Wikman 070-5594976, karin.wikman(a)storaenso.com
Virkesredovisare
Susanne Rickardsson 070-3808002, susanne.rickardsson(a)storaenso.com
Verksamhetskontroller
Erik Hultman 076-8238656, erik.hultman(a)storaenso.com
Projektledare
Petra Svenson 076-8996196, petra.svenson(a)storaenso.com
Virkesredovisare
Daniel Ståhl 070-2771513, daniel.stahl(a)storaenso.com
Transportledare
Göran Östman 070-2657174, goran.ostman(a)storaenso.com
Transportledare
Tomas Karlsson 070-3957120, tomas.o.karlsson(a)storaenso.com
Transportledare
Jens Olsson 073-7440509, jens.olsson(a)storaenso.com
Transportledare Flis och Import
Ulf Klensmeden 070-6682508, ulf.klensmeden(a)storaenso.com
Senior Advisor
Tiina Koski 073-7395797, tiina.koski(a)storaenso.com
Ekonomiadministratör
Mattias Bränngård 072-7235711, mattias.branngard(a)storaenso.com
Inköpsansvarig
Marko Alm 070-6042301, marko.alm(a)storaenso.com
Virkesvärdesspecialist
Ulrika Mattsson 070-6208976, ulrika.mattsson(a)storaenso.com
Virkesredovisare

Aktuella prislistor i din kommun

För leveransvirke kontakta din virkesköpare.

Prislistor för Lysekil

Prislistor för Munkedal

Prislistor för Färgelanda

Prislistor för Dals-Ed