Nära dig

Vi finns alltid representerade nära dig och där du har din skog. Här nedan hittar du dina viktigaste kontakter och även de prislistor som gäller för just ditt område.

Din virkesköpare

Namn Vakant Tjänst, Grums
Telefon 072-5856476
 

Tillbaka



Fler kontakter i ditt område

Hilma Nilsson 072-5856476, hilma.nilsson(a)storaenso.com
Områdeschef
Mattias Andersson 076-1028768, mattias.b.andersson(a)storaenso.com
Virkesköpare
Jan Arvidsson 072-7268805, jan.arvidsson(a)storaenso.com
Virkesköpare
Hannes Blomstrand 073-8051940, hannes.blomstrand(a)storaenso.com
Virkesköpare
Thomas Gabrielsson 070-5285205, thomas.gabrielsson(a)storaenso.com
Virkesköpare
Leif Johansson 070-6801813, leif.x.johansson(a)storaenso.com
Virkesköpare
Frida Karlsson 070-5586793, frida.karlsson(a)storaenso.com
Virkesköpare
Melker Magnusson 073-8051758, melker.magnusson(a)storaenso.com
Virkesköpare
Mats Wassberg 070-3182379, mats.wassberg(a)storaenso.com
Virkesköpare

Aktuella prislistor i din kommun

För leveransvirke kontakta din virkesköpare.

Prislistor för Kil

Prislistor för Grums

Prislistor för Säffle

Prislistor för Karlstad