Nära dig

Vi finns alltid representerade nära dig och där du har din skog. Här nedan hittar du dina viktigaste kontakter och även de prislistor som gäller för just ditt område.

Din virkesköpare

Namn Tomas Berggren
E-post tomas.berggren(a)storaenso.com
Telefon 070-3815603
Adress Box 83, 68050 EKSHÄRAD
 

Tillbaka



Fler kontakter i ditt område

Ulf Ejenstam 070-3613110, ulf.ejenstam(a)storaenso.com
Marknadsområdeschef
Andreas Axnér 070-3950428, andreas.axner(a)storaenso.com
Virkesköpare
Tomas Berggren 070-3815603, tomas.berggren(a)storaenso.com
Virkesköpare
Tomas Carlsson 070-5196300, tomas.carlsson(a)storaenso.com
Virkesköpare
Johan Edin 072-2287755, johan.edin(a)storaenso.com
Virkesköpare
Gustaf Geijer 070-3950429, gustaf.geijer(a)storaenso.com
Virkesköpare
Mikael Karlsson 073-8030418, mikael.x.karlsson(a)storaenso.com
Virkesköpare
Erik Lennartsson 073-0888113, erik.lennartsson(a)storaenso.com
Virkesköpare
Oskar Nilsson 076-1069735, oskar.nilsson(a)storaenso.com
Virkesköpare
Christer Sandberg 070-3333035, christer.sandberg(a)storaenso.com
Virkesköpare

Aktuella prislistor i din kommun

För leveransvirke kontakta din virkesköpare.

Prislistor för Hagfors

Prislistor för Torsby