Nära dig

Vi finns alltid representerade nära dig och där du har din skog. Här nedan hittar du dina viktigaste kontakter och även de prislistor som gäller för just ditt område.

Din virkesköpare

Namn Niklas Karlsson
E-post niklas.x.karlsson@storaenso.com
Telefon 070-2935183
Adress N Bohusvägen 18, 45760 Hällevadsholm
 

Tillbaka



Fler kontakter i ditt område

Hilma Nilsson 072-5856476, hilma.nilsson(a)storaenso.com
Områdeschef
Jan Arvidsson 072-7268805, jan.arvidsson(a)storaenso.com
Virkesköpare
Mats Wassberg 070-3182379, mats.wassberg(a)storaenso.com
Virkesköpare
Leif Johansson 070-6801813, leif.x.johansson(a)storaenso.com
Virkesköpare
Mattias Andersson 076-1028768, mattias.b.andersson(a)storaenso.com
Virkesköpare Föräldraledig tom 16 aug.
Thomas Gabrielsson 070-5285205, thomas.gabrielsson(a)storaenso.com
Virkesköpare
Melker Magnusson 073-8051758, melker.magnusson(a)storaenso.com
Virkesköpare
Hannes Blomstrand 073-8051940, hannes.blomstrand(a)storaenso.com
Virkesköpare
Daniel Johansson 072-5505935, daniel.johansson(a)storaenso.com
Virkesköpare
Marie Claesson 073-0365665, marie.claesson(a)storaenso.com
Virkesköpare
Per-Anders Andersson 070-6667924 , per-anders.andersson(a)storaenso.com
Virkesköpare
Niklas Karlsson 070-2935183, niklas.x.karlsson@storaenso.com
Virkesköpare

Aktuella prislistor i din kommun

För leveransvirke kontakta din virkesköpare.

Prislistor för Tanum

Prislistor för Sotenäs

Prislistor för Strömstad