Nära dig

Vi finns alltid representerade nära dig och där du har din skog. Här nedan hittar du dina viktigaste kontakter och även de prislistor som gäller för just ditt område.

Din virkesköpare

Namn Jan Arvidsson
E-post jan.arvidsson(a)storaenso.com
Telefon 072-7268805
Adress Stenebyvägen 13, 66011 BILLINGSFORS
 

Tillbaka



Fler kontakter i ditt område

Hilma Nilsson 072-5856476, hilma.nilsson(a)storaenso.com
Områdeschef
Mattias Andersson 076-1028768, mattias.b.andersson(a)storaenso.com
Virkesköpare
Per-Anders Andersson 070-6667924, per-anders.andersson(a)storaenso.com
Virkesköpare
Jan Arvidsson 072-7268805, jan.arvidsson(a)storaenso.com
Virkesköpare
Hannes Blomstrand 073-8051940, hannes.blomstrand(a)storaenso.com
Virkesköpare
Olof Dickson 072-5505935, olof.dickson(a)storaenso.com
Virkesköpare
Thomas Gabrielsson 070-5285205, thomas.gabrielsson(a)storaenso.com
Virkesköpare
Robin Hed 072-2066600, robin.hed(a)storaenso.com
Virkesköpare
Leif Johansson 070-6801813, leif.x.johansson(a)storaenso.com
Virkesköpare
Frida Karlsson 070-5586793, frida.karlsson(a)storaenso.com
Virkesköpare
Melker Magnusson 073-8051758, melker.magnusson(a)storaenso.com
Virkesköpare
Olof Nilsson 072-2157044, olof.nilsson(a)storaenso.com
Virkesköpare
Christian Umeland 072-7343705, christian.umeland(a)storaenso.com
Virkesköpare
Mats Wassberg 070-3182379, mats.wassberg(a)storaenso.com
Virkesköpare

Aktuella prislistor i din kommun

För leveransvirke kontakta din virkesköpare.

Prislistor för Bengtsfors

Prislistor för Åmål