Nära dig

Vi finns alltid representerade nära dig och där du har din skog. Här nedan hittar du dina viktigaste kontakter och även de prislistor som gäller för just ditt område.

Din virkesköpare

Namn Thomas Gabrielsson
E-post thomas.gabrielsson(a)storaenso.com
Telefon 070-5285205
Adress Korpralsvägen 2, 67191 ARVIKA
 

Tillbaka



Fler kontakter i ditt område

Hilma Nilsson 072-5856476, hilma.nilsson(a)storaenso.com
Marknadsområdeschef
Mattias Andersson 076-1028768, mattias.b.andersson(a)storaenso.com
Virkesköpare
Per-Anders Andersson 070-6667924, per-anders.andersson(a)storaenso.com
Virkesköpare
Jan Arvidsson 072-7268805, jan.arvidsson(a)storaenso.com
Virkesköpare
Olof Dickson 072-5505935, olof.dickson(a)storaenso.com
Virkesköpare Föräldraledig t.o.m. sept. 2019
Thomas Gabrielsson 070-5285205, thomas.gabrielsson(a)storaenso.com
Virkesköpare
Robin Hed 072-2066600, robin.hed(a)storaenso.com
Virkesköpare Föräldraledig t.o.m. 16 sept. 2019
Leif Johansson 070-6801813, leif.x.johansson(a)storaenso.com
Virkesköpare
Frida Karlsson 070-5586793, frida.karlsson(a)storaenso.com
Virkesköpare
Pontus Kvarnström 076-1295695, pontus.kvarnstrom(a)storaenso.com
Virkesköpare
Urban Magnusson 070-5190287, urban.magnusson(a)storaenso.com
Vik. Virkesköpare
Olof Nilsson 072-2157044, olof.nilsson(a)storaenso.com
Virkesköpare
Christian Umeland 072-7343705, christian.umeland(a)storaenso.com
Virkesköpare Föräldraledig t.o.m. 31 dec. 2019
Mats Wassberg 070-3182379, mats.wassberg(a)storaenso.com
Virkesköpare

Aktuella prislistor i din kommun

För leveransvirke kontakta din virkesköpare.

Prislistor för Årjäng

Prislistor för Bengtsfors